Partnerzy

Analiza czasu pracy kierowcy Lubliniec

Ewidencja czasu pracy kierowców Lubliniec Firma Kraft Tacho z Lublińca świadczy usługi ewidencji czasu pracy kierowców firm transportowych. Wiele firm potrzebuje pomocy z zewnątrz w zakresie wypełniania obowiązków, jakie nakłada na nich ustawa o trasporcie lądowym. Należą do nich głównie: ewidencja czasu pracy, rozliczanie podróży służbowych kierowcy, rozliczanie płacy minimalnej w takich krajach jak Niemcy, Francja, Norwegia, Austria, Holandia czy wreszcie Włochy. Wszystkie te usługi świadczy właśnie Kraft Tacho. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że warto współpracować właśnie z nami! Odwiedź naszą stronę internetową http://kraft-tacho.pl/ i zapoznaj się z szeroką gamą usług dla transportu.

Okna PCV Częstochowa

Skalbud Częstochowa Przedsiębiorstwo Skalbud Częstochowa to zakład produkcyjny specjalizujący się w dystrybucji oraz montażu okien, drzwi, rolet okiennych czy wreszcie bram garażowych. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Żyznej 78. Od początku swojego istnienia, to jest od 2003 roku właściciel firmy postawił na jakość, kompetencje oraz podażanie za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki temu firma zdobyła wielu zadowolonych odbiorców, którzy wracają z nowymi zamówieniami gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Jeśli potrzebujesz okna czy drzwi to Skalbud jest najlepszym rozwiązaniem!

Stantech.info

Firma Stantech dostarcza profesjonalne lakiery meblowe, parkietowe oraz schodowe. Lakiery Stantech trafiają do producentów mebli, schodów oraz podłóg drewnianych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferta składa się wyłącznie ze sprawdzonych jakościowe produktów takich marek jak: Domalux Professiona, Icro, Heidelberg, Herlac czy Rosner. Tym, co odróżnia firmę Stantech od innych dostawców lakierów meblowych jest doradztwo praktyczne w zakresie technik lakierniczych, ustawień agregatów, czasu schnięcia lakieru itp. Dlatego tak wielu producentów mebli zostaje z nami na dłużej. Odwiedź stronę firmy Stantech i poznj szczegóły oferty:

stantech.info/kontakt