telefon: +48 502 320 798
email: centrospawak@op.pl

Partnerzy

Elewacje klinkierowe Alhar

Płytki klinkierowe Firma Alhar z Kochcic niedaleko Lublińca specjalizuje się w produkcji systemów elewacyjnych opartych o klinkier renomowanych producentów. Nasze płyty elewacyjne to termoizolacyjne prefabrykowane elemnety wykończeniowe złożone z piany PUR z zatopionymi w niej płatkami klinkieru. System ten zapewnia szybki montaż elewacji za pomocą kołków i piany montażowej. Zamontowane elementy wystarczy zafugować a efektem jest piękna, stylowa, elegancka i jednolita elewacja klinkierowa, która będzie chronić i zdobić ściany przez długie lata. Więcej informacji na temat montażu nszego systemu znleźc można pod adresem: http://www.alhar.pl/dane-techniczne/. Odwiedź nasza stronę www.alhar.pl i dowiedz się więcej na temat systemu ISO-KLINK-PUR. Skontaktuj się z nami a pomożemy w doborze optymalnego klinkieru – w ofercie posiadamy kilkaset wzorów w różnych wersjach kolorystycznych, formatach i fakturach. Dzięki temu każdy klient znajdzie pytki klinkierowe odpowiednie do swoich preferencji i potrzeb.

Analiza czasu pracy kierowcy Lubliniec

Ewidencja czasu pracy kierowców Lubliniec Firma Kraft Tacho z Lublińca świadczy usługi ewidencji czasu pracy kierowców firm transportowych. Wiele firm potrzebuje pomocy z zewnątrz w zakresie wypełniania obowiązków, jakie nakłada na nich ustawa o trasporcie lądowym. Należą do nich głównie: ewidencja czasu pracy, rozliczanie podróży służbowych kierowcy, rozliczanie płacy minimalnej w takich krajach jak Niemcy, Francja, Norwegia, Austria, Holandia czy wreszcie Włochy. Wszystkie te usługi świadczy właśnie Kraft Tacho. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że warto współpracować właśnie z nami! Odwiedź naszą stronę internetową http://kraft-tacho.pl/ i zapoznaj się z szeroką gamą usług dla transportu.

Okna PCV Częstochowa

Skalbud Częstochowa Przedsiębiorstwo Skalbud Częstochowa to zakład produkcyjny specjalizujący się w dystrybucji oraz montażu okien, drzwi, rolet okiennych czy wreszcie bram garażowych. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Żyznej 78. Od początku swojego istnienia, to jest od 2003 roku właściciel firmy postawił na jakość, kompetencje oraz podażanie za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki temu firma zdobyła wielu zadowolonych odbiorców, którzy wracają z nowymi zamówieniami gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Jeśli potrzebujesz okna czy drzwi to Skalbud jest najlepszym rozwiązaniem!